NAGRODY PREZYDENTA
MIASTA KOSZALINA

Dnia 9.12.2004r. w siedzibie Miejskiego Domu Kultury wręczono uczniom koszalińskich placówek oświatowych i kulturalnych  Nagrody Prezydenta Miasta Koszalina za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnianie i ochronę kultury. Spośród 86 wniosków, jakie wpłynęły do Komisji Kultury, wyłoniono 23 laureatów indywidualnych, nagrodzono 15 zespołów oraz przyznano 1 wyróżnienie honorowe.

Miło jest nam poinformować, że w tym szacownym gronie znaleźli się również uczniowie Gimnazjum nr 11 w Koszalinie.

Nagrody II stopnia otrzymały:

*      Agnieszka Rypniewska z klasy III g,

*      Anna Jochymek- tegoroczna absolwentka naszego gimnazjum.

Natomiast nagrody III stopnia przyznano:

*      Monice  Rudeckiej – z klasy III h,

*      Dominice Bezowskiej – tegorocznej absolwentce naszego gimnazjum.

Uczennice pracowały pod kierunkiem pani Grażyny Brożyńskiej, dzięki której  uzdolnienia i pasje młodzieży znalazły zrozumienie i życzliwe wsparcie, a talenty pełną realizację.

Mijający rok obfitował  również w  międzynarodowe  i ogólnopolskie nagrody uczniów oraz udział reprezentantów naszej szkoły w ważnych wydarzeniach artystycznych.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nadchodzącym roku.